Конкурси

2019/2020 н.р.

Результати участі команд ліцею у І етапі Всеукраїнських учнівських турнірів із навчальних предметів у 2019/2020 н.р.

Всеукраїнський учнівський турнір юних географів - ІІІ місце (керівник – вчитель географії Подлуцька Г.В.)

Всеукраїнський учнівський турнір юних біологів - ІІ місце (керівник – вчитель біології Набока Л.Л.)

Вітаємо переможців турнірів!

Роскошна Анастасія (11-А клас) посіла І місце у районному етапі та ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція астрономія, керівник – вчитель фізики та астрономії Невгасимова О.О.)

Команда ліцею «А+» 11-А класу стала переможцем фіналу кубку Харківської області інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» Слобожанська Сова 2019 (керівник Цапко І.І.)

2018/2019 н.р.

18 жовтня 2018 року відбувся І етап (районний етап) Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків. У фінальній грі взяла участь команда «Осмос» (капітан команди Трегуб Анна, керівник Дудник Л.О.) Вовчанського ліцею №2, яка посіла ІІ місце і отримала диплом ІІ ступеня.

Вітаємо переможців турніру!

12 жовтня 2018 року відбувся І етап (районний етап) Всеукраїнського учнівського турніру юних біологів. У фінальній грі взяла участь команда «Крокус» (капітан команди Політюк Дар’я, керівник Набока Л.Л.) Вовчанського ліцею №2, яка виборола ІІ місце (диплом ІІ ступеня).